SEO

Anasayfa » Archive by Category "SEO"

Spam, internet’te bilinçsiz kişiler tarafından yapılmış olup sizlerin sitenizde gizli saklı bir sayfanın var olup olmadığı konusunu araştıran Ateist robotlardır. Sürekli olarak sizlerin sitenize gelip, herhangi bir açık bulmaya çalışan daha sonrasında bulmuş olduğu açıklarda kendine ait bir parça bırakmak isteyen robotlardır. Bu robotlar, sitenize direk olarak giriş yapabilir veya Arama motorlarında yükselmek için istediği ..

Devamını Oku

Hayatımızda nasıl bir puanlama sistemi varsa, internet dünyasında da bu puanlama sistemi mevcuttur. Alexa, internet sitelerin dünya sıralamasını ve sitenin bulunduğu ülkedeki sıralamasını gösteren yabancı şirketlerden biridir, eğer ki bu atılımı bir Türk şirketi yapmış olsaydı ya da ben yapsaydım adı Mahmuto olurdu. (Ne kadar komik ehehe..) Her neyse Alexa ile bir sitenin ne kadar ..

Devamını Oku

Seo çalışmaları günümüzde internet sitelerinin arama optimizasyonlarında çok daha yukarılarda yer almasını sağlayan bir çalışma alanı olmaktadır. Eğer başarılı bir yol haritası izlerseniz sizlerde pek çok siteyi ayağa kaldırmayı başarabilir ve bu alanda aranılan bir uzman olmayı başarabilirsiniz. Burada önemli olan her web sitenin ihtiyaç duyduğu seo çalışmalarını belirlemek olacaktır. Bu aşamadan sonra paketler halinde ..

Devamını Oku